UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie są niezwykle cierpliwi. Całkiem spokojnie zawsze na coś czekają. Czekają na budowę portu, na budowę własnego źródła ciepła. Czekaja na obwodnicę, czekają na zagospodarowanie góry, na budowę stadionów a nawet na zieloną falę, którą ktoś obiecał 12 lat temu. Czekanie to elbląskie hobby.

Czy

Anuluj