Wybrany wątek opinii
Wniosek z tego, ze za koalicji 13 grudnia, pogłebienie 3 km toru, będzie trwało tyle co budowa całego przekopu.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
CAŁOŚĆ miała być zrobiona przez PIS. Zrobili tylko przekop (piramidalna bzdura konstrukcyjna, już w 1948r planowano stały most wysokowodny i żadnych śluz), na żądanie prezesa do 17 września, jako pokaz dla Rosjan "siły PIS". Teraz mówią o zanurzeniu 4,5 m, a nie miało być 5 m zanurzenia? I najwieksza bzdura, trzeci most obrotowy, o którego jakość jest awantura (słuszna).
Do moderacji
Odpowiedz
2
1