UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sytuacja jest dla wszystkich niezręczna. Wyznawcy wiary w port nie są skłonni przyznać, że z klepkami coś nie w porządku i uwierzyli. Nikt tego nie lubi. Hipokryci z PiS, PO nie bardzo mogą przyznać się do wykorzystywania wyznawców religii na użytek kampanii wyborczych a IV Port w Elblągu to bzdura. Będą się tak przepychać, odkładać w czasie obietnice budowy aby jak najdłużej smutna prawda o braku możliwości rozbudowy portu się nie ujawniła. Pewnie do następnej kampanii dociągną i będą dalej palić głupa a wyznawcy kłócić się kto zawalił. PO czy PiS

Czy