UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblążanie są niezwykle cierpliwi. Całkiem spokojnie zawsze na coś czekają. Czekają na budowę portu, na budowę własnego źródła ciepła. Czekaja na obwodnicę, czekają na zagospodarowanie góry, na budowę stadionów a nawet na zieloną falę, którą ktoś obiecał 12 lat temu. Czekanie to elbląskie hobby.
Czy