UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
CAŁOŚĆ miała być zrobiona przez PIS. Zrobili tylko przekop (piramidalna bzdura konstrukcyjna, już w 1948r planowano stały most wysokowodny i żadnych śluz), na żądanie prezesa do 17 września, jako pokaz dla Rosjan "siły PIS". Teraz mówią o zanurzeniu 4,5 m, a nie miało być 5 m zanurzenia? I najwieksza bzdura, trzeci most obrotowy, o którego jakość jest awantura (słuszna).