A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@GłębokaMyśl - Czy pan Zgliński może wskazać miejsca, gdzie tor wodny ma 4,5 metra głębokości ? Kaczy rów odpada na wstępie...
Pan Dyrektor Zgliński to nieźle się przez te lata obijał, ale kaska co miesiąc leciała na konto. Zero wykorzystania potencjału portu. Żadnych inicjatyw i pomysłów. Posadzony na stołku siedział.
Taką mamy elitę w mieście....
Czy ktoś, kiedyś odważy się wrzucić zdjęcie PORTU ELBLĄG? Ciągle tylko fotki kanału z parkingiem i mostem.
Czyli, żeby udowodnić niedowiarkom, że port działa będziemy dopłacać z publicznych pieniędzy, żeby przeładowywać trzy razy ładunki 🤡 Tylko jakiś xkretino mógł wpaść na taki pomysł :D Proponuje zrobić makiety statków, będą pływały w tą i tamtą, udając korki jak w Rotterdamie :)
Elbląg jest gotowy na powódź. Pismani wydali miliony na remont kościołów w Elblągu
Portel owy cenzor często edytuje komentarze i w podpisy. Czasem zupełnie zmieniając sens wypowiedzi
@Przesada - Kanał to masz w głowie, to jest rzeka.
2026 termin dla NAIWNYCH !
@GłębokaMyśl - Idź ty w końcu do pracy, zajmij się czymś. Ile można siedzieć przed monitorem i wypisywać głębokie myśli z pustego łba.
Elbląg ciągle na coś czeka, co za pech !