UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Redaktorze RG: Pan Zgliński to jak ma na imię? Czytam redaktora wypociny sporadycznie, ale błędy to znak firmowy. Nic się nie zmieniło od wielu lat.
Spalony bezpiecznik
Redaktorze RG: Pan Zgliński to jak ma na imię? Czytam redaktora wypociny sporadycznie, ale błędy to znak firmowy. Nic się nie zmieniło od wielu lat.
Spalony bezpiecznik