A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@GłębokaMyśl - Zbudowali dom a teraz, będą szukać dla kogo, czy się opłaca, czy są fundamenty, czy jest jakiś biznes plan czy te dokumenty już są gotowe? najlepsza odpowiedz to jest taka, że już zleciliśmy I będą gotowe - już w październiku - słowo już jest tu kluczowe jak u barana rogi, po co nam port, jak mamy przecież drogi - to po co zmieniać władzę, skoro ta nowa nic nie wie, teraz to ja wszystkim radzę puknijcie się lepiej w ciemię
Bajkopisarstwa ciąg dalszy...
Tak jak było mówione achtung achtung degradacja. Ciekawe że tylu ludzi uwierzyło w brednie koalicji, a niby naród wykształcony.
@Fan HoMM3 - Nieeee no, będzie wielki, WIELKI port IV RP bo tak kaczory natłukły do głów elbląskim nieudacznikom, którzy uwierzą dosłownie we WSZYSTKO. Oni już myśleli, że tu kontenerowce będą wpływać, a teraz fandzolą o straconych szansach. Szansach na co? Nie ma chętnych żeby rozbudowywać port o nowe nabrzeża przy ul Mazurskiej, bo nie ma perspektyw na handel, bo nie ma czym. To kapitał prywatny powinien inwestować w taką infrastrukturę, a skoro tego nie robi tzn. że wiedzą iż im się to po prostu nie opłaca.
VENKON, b. dziwna ta polska nazwa. Może dlatego że nie polska
@Fan HoMM3 - Oooo przepraszam ! Jako pożeracz dotacji z budżetu Elbląga parking dla TiRów pod dyrekcją pana Arkadiusza jest chyba największym stałym klientem na miejskie pieniądze ! Może z nim stanąć w szranki jedynie Olimpia...
Wygląda na to że jurij motorówka i witalij ćwierk oszukali elblążan i działali z premedytacją na szkodę miasta. Muszą za swoje działanie ponieść konsekwencje i zostać srogo ukarani.25 lat odsiadki to minimum i dla nich może to oznaczać dożywocie. Blokowali budowę portu Państwowego bo mówili że sami zbudują miejski. Teraz się okazuje że nie będzie niczego. Ukarać łotrów!
Staczamy się w dół???my już jesteśmy na dnie, a nawet głębiej!!!!i po uszy w g...
PiS na użytek uzasadnienia budowy przekopu i oczywiście potrzeby kampanii wyborczej pierdyknął bajkę -zbudujemy w Elblągu IV Port RP o znaczeniu strategicznym dla RP. Za jakiś czas poprawił bajkę -niech UM da nam port a my zrobimy. PO i UM na to - ni chu chu. My sami zrobimy ten port. W to, czy da się zrobić ten bajkowy port w tej fatalnej lokalizacji i przestrzeni nikt nie wnikał. To było nieistotne. Prawda się nie liczy. Liczą się tylko wybory. I tak pierniczyli wszyscy politycy obu stron robiąc wodę z mózgów Elblążanom. Powstała nowa elbląska religia-wiara w port. Wyznawcy obrzucają się winą za brak realizacji budowy. PO, że przez PiS. PiS, że PO jest nieudolna. Na duże statki poczekamy napisano w tytule. Widoku statków wpływających do zbudowanego portu żaden Elblążanin nie doczeka. Kwatery na Dębicy doczekamy na pewno ale nie widoku statków wpływających do zbudowanego portu. Gra na czas niczego nie zmieni. Prawdę trzeba w końcu ujawnić Elblążanom
Zastanawia mnie jedno dlaczego urobek z pogłębiania nie jest przerzucany za falochron gdzie jest mnòstwo miejsca
Wywożenie go barkami na wyspę jest horendalnie drogie i czasochłonne kto wymyślił taki chory pomysł