A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przejżałem ich strnkę. Wygląd stronki i treść odpowiednia dla starych pryków a nie młodzieży. Pomyślcie np. o rampie dla tysięcy chłopców i dziewczyn której brak w Elblągu a nie o kolorach autobusów. Bądźcie młodzi i myślcie jak młodzi.
dzisiaj ich szef dostal wyrok sadu za obraze wachowskiego, buehehehehe prawi i sprawiedliwi, pełno takich
Moim skromnym zdaniem to niech PiS zajmie sie powazniejszymi sprawami. Jezeli juz teraz "czepiaja sie autobusow", to co bedzie jak (nie daj Boze) zajda wyzej!!!!. Uwazam, ze kolorowe reklamy na autobusach i tramwajach sa bardzo sympatyczne i rozweselaja nasza szara codziennosc.
całe te towarzystwo z PIS-u użyłbym mocniejszego słowa, ale nie można, więc powiem, że jest beznadziejne, zakompleksione, istniejące tylko dla tego, że jeszcze istnieje postkomuna. Do bani z taką partyjką.
Pomysł z ujednoliceniem barw komunikacji znaszym mieście jest bardzo dobry. Nie muszą to być koniecznie barwy miasta, ale każdy, kto ma marne - ale JAKIEŚ- pojęcie co do słowa estetyka przyzna, że pstrokate autobusy i tramwaje nie dodają uroku naszemu miastu. Może, gdyby komunikacja miejska miała jednolite barwy, Elbląg pod względem kolorystyki mniej podobny by był do wielkiego kociołka, do którego wrzuca się wszystko, co podejdzie pod rękę. I to głupota gadać, że tylko PiS-owcy popierają swój pomysł, ja nie należę do żadnej partii i uważam, że pomysł w większej części jest bardzo dobry.
Przyznam, że czasami reklamówki na środkach komunikacji miejskiej są na tyle urokliwe, iż mogłyby być namalowane na wszystkich autobusach i tramwajach.
Kolorowe i z naklejonymi reklamami np. tramwaje to poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu miejskim i w konsekwencji może spowodować tragedię na drodze. Takie pojazdy są nie widoczne - DOWÓD - proszę spróbować wyjechać autem z ul. Komeńskiego na Bema - można nie zauważyć kolorowego tramwaju lub autobusu jadącego z Bema gdyż zlewa się z zielenią lub jezdnią. Pojazdy nie mogą być tak malowane i myślę, że Policja elbląska powinna się tym nieprawidłowością przyjrzeć.
Niech młodzi z PiS przemalują nawet kolorowe kaczory na stawach i jeziorach na szaro będą one podobne do ideologi PiS.Do tego niech sami chodzą w szarych płuciennych workach nie będą odróżniać się od szarości programu wyborczego PiS.
W żadnym stopniu nie przeszkadzają mi reklamy zamieszczane na środkach komunikacji miejskiej. Mało tego. Uważam, że dochody z tego typu usług mogą zostać zainwestowane w dalszy rozwój ZKM-u, co w efekcie doprowadziłoby m.in. do poprawy komfortu podróżowania. Myślę tu przede wszystkim o inwestycjach w renowację leciwych lub zakup nowych autobusów/tramwajów. Dla mnie jest oczywistym, że krajobrazu nie niszczą kolorowe reklamy umieszczane na nich, lecz stopień ich zdewastowania. Poza tym reklamy są wszędzie, a te na środkach komunikacji miejskiej mają po parę odpowiednikow na bilboardach. Jakiż sens ma walka z tego typu działalnością? Może zakażemy publiowania reklam w Dzienniku Bałtyckim, bo to doprowadza do marnotrawienia papieru... może. Nie wpychajmy się z butami w działalność firm. Jeżeli rynek (Elblążanie) zadecyduje, że reklamy na autobusach stały się złym rozwiązaniem, to ZKM tego zaprzestanie z obawy przed obniżeniem zysków.
Ci z PIS-u jednak tylko picują. Kolorowe tramwaje przydają miastu urody.Tak trzymać.A PISowcy niech nie picują.!!