UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
całe te towarzystwo z PIS-u użyłbym mocniejszego słowa, ale nie można, więc powiem, że jest beznadziejne, zakompleksione, istniejące tylko dla tego, że jeszcze istnieje postkomuna. Do bani z taką partyjką.
Prusak