UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

całe te towarzystwo z PIS-u użyłbym mocniejszego słowa, ale nie można, więc powiem, że jest beznadziejne, zakompleksione, istniejące tylko dla tego, że jeszcze istnieje postkomuna. Do bani z taką partyjką.

Prusak