UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przejżałem ich strnkę. Wygląd stronki i treść odpowiednia dla starych pryków a nie młodzieży. Pomyślcie np. o rampie dla tysięcy chłopców i dziewczyn której brak w Elblągu a nie o kolorach autobusów. Bądźcie młodzi i myślcie jak młodzi.

Hobit