UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomysł z ujednoliceniem barw komunikacji znaszym mieście jest bardzo dobry. Nie muszą to być koniecznie barwy miasta, ale każdy, kto ma marne - ale JAKIEŚ- pojęcie co do słowa estetyka przyzna, że pstrokate autobusy i tramwaje nie dodają uroku naszemu miastu. Może, gdyby komunikacja miejska miała jednolite barwy, Elbląg pod względem kolorystyki mniej podobny by był do wielkiego kociołka, do którego wrzuca się wszystko, co podejdzie pod rękę. I to głupota gadać, że tylko PiS-owcy popierają swój pomysł, ja nie należę do żadnej partii i uważam, że pomysł w większej części jest bardzo dobry.
navi