UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim skromnym zdaniem to niech PiS zajmie sie powazniejszymi sprawami. Jezeli juz teraz "czepiaja sie autobusow", to co bedzie jak (nie daj Boze) zajda wyzej!!!!. Uwazam, ze kolorowe reklamy na autobusach i tramwajach sa bardzo sympatyczne i rozweselaja nasza szara codziennosc.
Asia