UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci z PIS-u jednak tylko picują. Kolorowe tramwaje przydają miastu urody.Tak trzymać.A PISowcy niech nie picują.!!
ELBLĄŻANIN
Ci z PIS-u jednak tylko picują. Kolorowe tramwaje przydają miastu urody.Tak trzymać.A PISowcy niech nie picują.!!
ELBLĄŻANIN