UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci z PIS-u jednak tylko picują. Kolorowe tramwaje przydają miastu urody.Tak trzymać.A PISowcy niech nie picują.!!

ELBLĄŻANIN

Anuluj