UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przejżałem ich strnkę. Wygląd stronki i treść odpowiednia dla starych pryków a nie młodzieży. Pomyślcie np. o rampie dla tysięcy chłopców i dziewczyn której brak w Elblągu a nie o kolorach autobusów. Bądźcie młodzi i myślcie jak młodzi.

Hobit

Anuluj