UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przejżałem ich strnkę. Wygląd stronki i treść odpowiednia dla starych pryków a nie młodzieży. Pomyślcie np. o rampie dla tysięcy chłopców i dziewczyn której brak w Elblągu a nie o kolorach autobusów. Bądźcie młodzi i myślcie jak młodzi.
Hobit