UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim skromnym zdaniem to niech PiS zajmie sie powazniejszymi sprawami. Jezeli juz teraz "czepiaja sie autobusow", to co bedzie jak (nie daj Boze) zajda wyzej!!!!. Uwazam, ze kolorowe reklamy na autobusach i tramwajach sa bardzo sympatyczne i rozweselaja nasza szara codziennosc.

Asia