UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyznam, że czasami reklamówki na środkach komunikacji miejskiej są na tyle urokliwe, iż mogłyby być namalowane na wszystkich autobusach i tramwajach.

smerf

Anuluj