152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no i mamy tez www.fm.pis.elblag.pl - skupmy sie na młodzieżowce w koncu to ona jest przyszłościa, widac ze chłopaką zalezy. Szczególne gartulacje dla Pawał Kowszysnkiego za stworzenie młodej sily politycznej w Elblagu i nie tylko. Rwelu bardzo sie ciesze ze szybko czytasz i dobrze piszesz i umiesz długie wyrazy pisac to swiadczy ze w podstawówce byles pinym uczniem.... Czekam na kolejne pomysly FM PiS i nie tylko ich.. mam nadzije ze za ciosem pojda inne młode partie ... zeby nie tylko FM PiS dzialałało w Elblagu bo teraz tylko tak jest. Wracajac do ZKM widze ze coraz wiecej osob patrzy pozytwnie na ta inicjatywe ale to dobrze... bardzo madra pomysl brawa dla p.Kowszysnkiego i p.Klinowskiego obyscie doprowadzili go do konca
superplum (2005.06.05)

info

0  
  0
Jestem za! Pomysł jest może nieco naciągany ale dobry. Kilka pojazdów (np. ALP) ma kolory miasta i ładnie to wygląda brakuje tylko herbu miasta ale mam nadzieję, że z czasem i on się pojawi.
(2005.06.06)

info

0  
  0
No cóż ALP obecnie ma najlepsze autobusy, konfort jazdy też jest o niebo lepszy od innych. Mam nadzieję, że ALP będzie obsługiwało w przyszłości wszystkie trasy autobusowe w mieście.
kali (2005.06.06)

info

0  
  0
jedzcie sobie mlodzi z pisu do lasu tam nie ma autobusow :)
Krzysiek (2005.06.12)

info

0  
  0
do lasu... to krzysku ciebie trzeba wziaść
(2005.06.14)

info

0  
  0
Francuz ale PO CO??? bo nie za bardzo rozumiem :)
diosko (2005.06.16)

info

0  
  0
hehe ja jestem polakiem :)
(2005.06.17)

info

0  
  0
Te wszystkie " bojówki " polityczne w naszym kraju uważają że mogą robić wszystko bezkarnie pod swoimi sztandarami. Tak było też w Niemczech za czasów hitlerowskich a potem w Polsce za czasów stalinowskich. Czy polacy potrafią wyciągnąć z tego naukę?? Przecież to jest realne zagrożenie dla narodu !!!!
stary elblążanin (2005.06.18)

info

0  
  0
tak to mlodziezowka zaaplaci za pdowyzke biletow oki? patrioci wielcy sie znalezli!!! lepiej sami by cos zrobili dla miasta a nie wymagaja od innych? co wy zrobiliscie dla swojego miasta odpowiedzcie mi hmm?
prezydent (2005.06.20)

info

0  
  0
nie dajmy się pisowi ...... jeśli im to wyjdzie to wejdą nam na głowy i wtedy dopiero sie zacznie .....niedługo pis, jeśli dojdzie do władzy, zrobi z POLSKI państwo policyjne (popatrzcie chociashby na ich głównego przedstawiciela - struża "naszej moralności") wydaje im się, że wiedzą lepiej co dla nas dobre..... nie dajmy sie pisowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powierzchnie reklamowe to też rynek dlaczego mamy go uśmiercać czy ograniczać........ większej bzdury chyba nie mogli wymyśleć....... ciekawe co będzie jeśli ci młodzi zasiądą w rządzie to bedzie porażna...... pisowi NIE!!!!!!!!!!!
Venom (2005.06.24)

info

0  
  0