UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysł z ujednoliceniem barw komunikacji znaszym mieście jest bardzo dobry. Nie muszą to być koniecznie barwy miasta, ale każdy, kto ma marne - ale JAKIEŚ- pojęcie co do słowa estetyka przyzna, że pstrokate autobusy i tramwaje nie dodają uroku naszemu miastu. Może, gdyby komunikacja miejska miała jednolite barwy, Elbląg pod względem kolorystyki mniej podobny by był do wielkiego kociołka, do którego wrzuca się wszystko, co podejdzie pod rękę. I to głupota gadać, że tylko PiS-owcy popierają swój pomysł, ja nie należę do żadnej partii i uważam, że pomysł w większej części jest bardzo dobry.

navi

Anuluj