152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jeżeli nie ustalimy zasad to będziemy bez zasad i wszystko będzie wolno a to byle jakie jest
tato (2005.08.20)

info

0  
  0
kiedyś, gdy rmf fm robiło akcje z choinkami w Elblągu to powiedzieli na antenie, że w Elblągu jeżdżą najbardziej kolorowe autobusy i tramwaje w całej Polsce. Uważam, że to fajny pomyśl i jeśli mogą na tych reklamach dodatkowo zarobić to też fajnie. A państwo z PiS to chyba wołają komuno wróć ze swymi szarymi kolorami.
k (2005.08.22)

info

0  
  0
Mlodzi PiS a Wy dacie te pieniadze co sa z reklam na srodkach komunikacji mijeskiej a moze dacie studentom za bilety bo te wtedy na pewno zdrozeja!!!
(2005.08.29)

info

0  
  0
A mnie to nieopchodzi czy na autobusach są rekalmy czy nie!Ale wolał bym żeby te autobusy niebyły jednego kolory tylko żeby się wyróżniały od innych miast.MUSIMY BYĆ LEPSI !!!
xxxx (2005.08.31)

info

0  
  0
To kolejna akcja z cyklu : "krzyczmy byle co, byle byśmy krzyczeli i byle nas usłyszeli". Młode pis-uary przyjmują metodę "zielonych" i innych "ekologów". Jak nie ma kasy - oprotestują jakąśbudowę, czy inną działalność. Wtedy inwestor - myk - kase na "sielonych", a chłopcy gębusie na kłódki. Zobaczycie,że jak agencja reklamowa,która ma podpisana umowę z MZK sypnie groszem na PIS - młode pisuary bedą w pierwszym rzędzie tych,którzy głośno orzekną, że autobusy i tramwaje w Elblągu są najpiękniejsze w kraju .
rapaport (2005.09.06)

info

0  
  0
no moim zdaniem sa malo widoczne, zgadzam sie ale nie malujmy ich na czerwono bo mam niemile wspomnienia :) wiecej odblaskow panowie i panie motorniczowie!
Policjantzdrogowki (2005.09.13)

info

0  
  0
Jasne ze komunikacja powinna byc w jednym kolorze i bez tych obzydliwych reklam.
elblązanka (2005.09.14)

info

0  
  0
Ja uwazam ze powinni sie zajac tez tym czy jezdzic konno w siodle czy bez bo to sa bardzo powazne problemy LUDZIE ZAJMIJCIE SIE CZYMS KONKRETNYM A NIE AUTOBUSAMI CO NIEKTOZY LUDZIE NIEMAJA CO JESC I TO JEST PROBLEM ( KOMPROMITUJECIE SIE W OCZACH MIESZKANCOW ELBLAGA)
WĄSKI (2005.09.15)

info

0  
  0
zgoda niższa cena biletów ale przez tę reklamę autobusy i tramwaje są mało widoczne czasami pojawiają się jak widma wystarczy stanąć na ul. 3-go Maja i spojrzeć jak zlewają się z otoczeniem
el (2005.09.18)

info

0  
  0
No ale u ans parwie wszsytkie tramwaje mają reklamy i nie widze żeby szpeciły miasto. No może ich stan tecgniczny troszke szpeci ale jak będa te nowe to się poprawi. Ale osobiście uważam że rekalmy to nie taki głupi pomysł poniewąż są z tego zyski dla ZKM.
elblaskitramwajarz (2005.09.26)

info

0  
  0