UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co bierzesz? Podziel się albo zostaw namiar na dealera. Dobrze gospodarzy a hahahaha. Widzę tą gospodarkę właśnie na półkach i w moich rachunkach hahahaha
Sterownik
Co bierzesz? Podziel się albo zostaw namiar na dealera. Dobrze gospodarzy a hahahaha. Widzę tą gospodarkę właśnie na półkach i w moich rachunkach hahahaha
Sterownik