UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co bierzesz? Podziel się albo zostaw namiar na dealera. Dobrze gospodarzy a hahahaha. Widzę tą gospodarkę właśnie na półkach i w moich rachunkach hahahaha

Sterownik

Anuluj