UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu niestety tylko handel.... nisko płatne etaty dla ludzi bez kwalifikacji... czas najwyższy aby władze miasta zaczeły ściągać do miasta inwestorów z innych branż..... NIE TĘDY DROGA !
NIE TĘDY DROGA
W Elblągu niestety tylko handel.... nisko płatne etaty dla ludzi bez kwalifikacji... czas najwyższy aby władze miasta zaczeły ściągać do miasta inwestorów z innych branż..... NIE TĘDY DROGA !
NIE TĘDY DROGA