UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu niestety tylko handel.... nisko płatne etaty dla ludzi bez kwalifikacji... czas najwyższy aby władze miasta zaczeły ściągać do miasta inwestorów z innych branż..... NIE TĘDY DROGA !

NIE TĘDY DROGA

Anuluj