UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak. PIS dobrze gospodarzy że Corinna i Bianka poszła z torbami. Nie wiem czy znajdą się odwaźni by zainwestować tam w handel
Tak. PIS dobrze gospodarzy że Corinna i Bianka poszła z torbami. Nie wiem czy znajdą się odwaźni by zainwestować tam w handel