Wybrany wątek opinii
Widzę, że w każdym temacie opłacane trole atakują PiS za to, ze dobrze gospodarzy. Uszczelnił VAT. Przypomnę, że UE wyliczyła, że za rządów PO z Polski wyprowadzono około 136 mld zł z samego tylko VAT -u. A korupcja była ogólnym obrazem tego nierządu. Kupa kamieni. Okradanie Polaków z funduszy emerytalnych, podnoszenie wieku emerytalnego, zwijanie wojska. Nigdy więcej nierządów PO w Polsce. Tylko wrogowie Polski, marzą za ich powrotem do władzy.. Zastanawiam się co kieruje wyborcami PO, ze ich popierają?
Do moderacji
Odpowiedz
12
17
Co bierzesz? Podziel się albo zostaw namiar na dealera. Dobrze gospodarzy a hahahaha. Widzę tą gospodarkę właśnie na półkach i w moich rachunkach hahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
2
2