UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żona i ja wychowaliśmy dwoje dzieci za komuny. Podstawówka, średnia szkoła, studia w W-wie, obydwoje pracowaliśmy i rodzinnego dostawaliśmy po chyba 53 zł na jedno dziecko. I co, ano nic, pracują, dobrze zarabiają i też płacą na wasze 500 plus, które wg mnie jest li tylko kupowaniem głosów tych, którym nie chce się pracować. Moje dzieci i Twoje niczym nie róznia sie od siebie, mają takie same apetyty, uśmiechy, smaki, radości tylko wam rodzicom nie chce sie pracować, Tyle w tym temacie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

nieelblążanin______

Anuluj