A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Realista1 - Pani/e Realista zapomnij a jakiejkolwiek emeryturce. W przyszłości "piniędzy nie ma i nie będzie". Ci którzy obecnie mają TO szczęście i dostają chlebowe będą dostawać ale w niedługim czasie na przyszłych kasy zabraknie. Zatem będziemy "rabotać" do usr. śmierci. ZATEM NIE WCISKAJ NAM KITÓW...
Stary komuchu oddaj stołek
Ja też nie wiem. Zatem ilu?
W naszym Elblągu, to najlepiej wychodzi likwidacja fabryk !!! Miasto, które w przeszłości było miastem przemysłowym jest obecnie wielkim targowiskiem. Przemysł buduje dobrobyt mieszkańców a nie handel.
Widzę, że w każdym temacie opłacane trole atakują PiS za to, ze dobrze gospodarzy. Uszczelnił VAT. Przypomnę, że UE wyliczyła, że za rządów PO z Polski wyprowadzono około 136 mld zł z samego tylko VAT -u. A korupcja była ogólnym obrazem tego nierządu. Kupa kamieni. Okradanie Polaków z funduszy emerytalnych, podnoszenie wieku emerytalnego, zwijanie wojska. Nigdy więcej nierządów PO w Polsce. Tylko wrogowie Polski, marzą za ich powrotem do władzy.. Zastanawiam się co kieruje wyborcami PO, ze ich popierają?
@ell444 - Spokojnie, te dzieci na bank mają ojców, pracujących i płacących na ich utrzymanie. Partenogeneza tylko w "Seksmisji" póki co :)
Artykuł o inwestycji, a komentarze o dzieciach i emeryturach. Piszący je to idealni kandydaci na polityków, bo potrafią mówić pięknie i wyraźnie, ale nie na temat. Jeszcze brakuje mi opinii o porcie morskim w Elblągu, Olimpii, Concordii, Parku Dolinka czy o nieśmiertelnym temacie stanie elbląskich ulic.
Smutne jest to, ze wyburza sie bedacy w dobrej kondycji obiekt biurowo/produkcyjny aby wybudowac sklepy.
Ci ''oburzeni '' na program 500+ często bardzo zapatrzeni na Europę zachodnia. Skoro macie internet to poczytajcie sobie jaka tam jest opieka socjalna.
A kiedy w końcu znajdzie się inwestor tak wielki coś na miarę browaru czy Wójcika albo jeszcze większy który zatrudniłby 500+ osób. ?