UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do wszystkich tych cwaniaków i płaczków o 500+ i inne dodatki żal wam d.. e ściska że wy nie możecie dostać. najczęściej to płaczą ci co nieuczciwie płacą pensję lub ją biorą pod stołem w kopertach i nie płacą ucziwych podatków jek ci co korzystają z 500+. w polsce jakby nie robić to zawsze znajdzie się jakaś maruda której nie pasuje. niemcy zato jak płacą swoje kinder na dzieci to chwalicie i tam je bierzecie ale w polsce to wstyd i hańba bo złodziejom zabrali i na dzieci dają.


Anuluj