Wybrany wątek opinii

W naszym Elblągu, to najlepiej wychodzi likwidacja fabryk !!! Miasto, które w przeszłości było miastem przemysłowym jest obecnie wielkim targowiskiem. Przemysł buduje dobrobyt mieszkańców a nie handel.
Kondek (2022.06.13)
@Kondek - Wyprodukuj, NIE SPRZEDAJ i zbankrutuj radośnie !
GłębokaMyśl (2022.06.13)
Powrót do komentarzy