Wybrany wątek opinii
W naszym Elblągu, to najlepiej wychodzi likwidacja fabryk !!! Miasto, które w przeszłości było miastem przemysłowym jest obecnie wielkim targowiskiem. Przemysł buduje dobrobyt mieszkańców a nie handel.
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
@Kondek - Wyprodukuj, NIE SPRZEDAJ i zbankrutuj radośnie !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0