A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie będziemy konsultować i pytać się pospólstwa czy im się podoba. Zrobimy jak chcemy bo jesteśmy u władzy. Jak się nie podoba to można się wyprowadzić. Buta i arogancja. To my.
Już wszystko zaklepane i zaprojektowane. A my elblążanie cieszmy sie sadzawką. Zap0mniano tylko o basenach dla psów i kotów.
Mogło być pięknie potencjał duży. chluba dla naszego miasta.
A dostaniemy sadzawki i na pewno płatny wstęp i oczywiście parkingi też płatne. Dla kogo plastykowa atrakcja ???
Konsultować, gdyż większości elblążan podoba się nic nie robienie. Najpierw jest marudzenie, że nic się nie robi. A potem się okazuje, że cokolwiek chciałbyś zrobić to źle. Odkąd mieszkam w Elblągu to tak jest zawsze.
@Kat_Na_Idiotów - Tzw. projekt 6 budowa zbiornika retencyjnego to już duże pieniądze i z państwa finansowane. To dlaczego nie staraja sie o dotacje na budowę czegoś lepszego.
Czyli w Elblągu już nie będzie największego basenu w Europie
Mowa jest, że zbiornik będzie rekreacyjny, nie do pływania. Oj będzie ludzi kusiło żeby popływać oj będzie.
i bardzo dobrze. panie prezydencie kibicujemy.
Gdyby władze Elbląga chociaż trochę interesowali się miastem. To w Elblągu by były takie atrakcje: Kolej Nadzalewowa, Tramwaj wodny do Tolkmicka, Fromborka, Nowej Pasłęki. Tramwaj wodny do Krynicy Morskiej. Statek do Ostródy i Iławy. Wieża widokowa na Górze Chrobrego, Ścieżki pieszo-rowerowe do Rubna, na Próchnik, do Dąbrowy i Pogrodzia.
Marnowanie zbiornika na pływalnię dla łodzi. .. od tego jest rzeka Elbląg. .. .pozatym widzę że gorąco pod stołkiem wybory idą. .. .a ten pomysł z etapami wspaniały pijar, sam Kaczyński by się nie powstydził. Z inwestycji której nie ma zrobić inwestycje która jest w połowie zrobiona xD lol nazwijmy to jakoś elbląski ład albo tarcza wyborcza
@Noja - No i malutkie autobusiki, i tramwaje też tylko 1 wagonowe na priorytetowej linii 4 :)