UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby władze Elbląga chociaż trochę interesowali się miastem. To w Elblągu by były takie atrakcje: Kolej Nadzalewowa, Tramwaj wodny do Tolkmicka, Fromborka, Nowej Pasłęki. Tramwaj wodny do Krynicy Morskiej. Statek do Ostródy i Iławy. Wieża widokowa na Górze Chrobrego, Ścieżki pieszo-rowerowe do Rubna, na Próchnik, do Dąbrowy i Pogrodzia.


Anuluj