UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie będziemy konsultować i pytać się pospólstwa czy im się podoba. Zrobimy jak chcemy bo jesteśmy u władzy. Jak się nie podoba to można się wyprowadzić. Buta i arogancja. To my.

Wrr

Anuluj