UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już wszystko zaklepane i zaprojektowane. A my elblążanie cieszmy sie sadzawką. Zap0mniano tylko o basenach dla psów i kotów. Mogło być pięknie potencjał duży. chluba dla naszego miasta. A dostaniemy sadzawki i na pewno płatny wstęp i oczywiście parkingi też płatne. Dla kogo plastykowa atrakcja ???