UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Konsultować, gdyż większości elblążan podoba się nic nie robienie. Najpierw jest marudzenie, że nic się nie robi. A potem się okazuje, że cokolwiek chciałbyś zrobić to źle. Odkąd mieszkam w Elblągu to tak jest zawsze.
jezry