UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Konsultować, gdyż większości elblążan podoba się nic nie robienie. Najpierw jest marudzenie, że nic się nie robi. A potem się okazuje, że cokolwiek chciałbyś zrobić to źle. Odkąd mieszkam w Elblągu to tak jest zawsze.

jezry

Anuluj