UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kat_Na_Idiotów - Tzw. projekt 6 budowa zbiornika retencyjnego to już duże pieniądze i z państwa finansowane. To dlaczego nie staraja sie o dotacje na budowę czegoś lepszego.


Anuluj