A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie róbcie śmiechu kiedyś mówiono że basen za mały na zbiornik retencyjny teraz będzie z części basenu też kameralny i pre skrzynek z woda dla ludzi oni przecież z nas kpią i obrażają nas
@LucynaŁupina - dzięki wspaniałym działaniem rządu masz drożyznę w sklepach a Elbląg dostał ochłapy ze środków UE bo pis rozdzielając nie wsparł miast w których nie wygrał więc o czym ty piszesz ?
Ten basen to zabytek. Jedynie rewitalizacja i modernizacja zasilania oraz oczyszczania wody ma sens.
A te dwie zjeżdżalnie to po co tam postawione? Nie mogą one wpadać do wody? Jakoś tak dziwnie to wygląda. ..
Wszystko dobrze tylko wyrzucić cały 5 etap i pozostawić duży basen jako całość, może być w formie jeziora'. Koszty mniejsze i będzie bardziej funkcjonalny.
Czy ktoś zaplanował ju, z kasę na przyszłe koszty eksploatacji tych obiektów ?
@Fhji - Meksyk i Dubaj ? bez przesady to dziś nie jest żaden wystrzał. Tam się latało już dwie dekady wcześniej. Teraz latają tam elblongi
ten człowiek kiedyś coś konsultował w dzielnicach. Słyszał śmiech obecnych i teraz uderza bezczelnością "co tu konsultować". Strach patrzeć ludziom w oczy.
Byli różni, ale takiego i takich przy. .. .sów nie było.
i znów beda g.. pływac całey elbląg:)
wrobel poleci z gniazdka