Wybrany wątek opinii

3 brodziki na 100 tys ludzi śmiać się czy płakać ?
(2022.01.19)
Oj tam, oj tam. .. maleńki amfiteatr, to i basenik też może być, coby zachować proporcje. .. ; ))
Noja (2022.01.19)
@Noja - No i malutkie autobusiki, i tramwaje też tylko 1 wagonowe na priorytetowej linii 4 :)
Tomek245 (2022.01.19)
Masz lepszy pomysl, moze w twom 50metrowym mieszkaniu zrobimy baseny
Tom48 (2022.01.19)
Powrót do komentarzy