Wybrany wątek opinii
3 brodziki na 100 tys ludzi śmiać się czy płakać ?
Do moderacji
Odpowiedz
79
32
Oj tam, oj tam. .. maleńki amfiteatr, to i basenik też może być, coby zachować proporcje. .. ; ))
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
@Noja - No i malutkie autobusiki, i tramwaje też tylko 1 wagonowe na priorytetowej linii 4 :)
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
Masz lepszy pomysl, moze w twom 50metrowym mieszkaniu zrobimy baseny
Do moderacji
Odpowiedz
0
3