UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marnowanie zbiornika na pływalnię dla łodzi. .. od tego jest rzeka Elbląg. .. .pozatym widzę że gorąco pod stołkiem wybory idą. .. .a ten pomysł z etapami wspaniały pijar, sam Kaczyński by się nie powstydził. Z inwestycji której nie ma zrobić inwestycje która jest w połowie zrobiona xD lol nazwijmy to jakoś elbląski ład albo tarcza wyborcza
Autochton