UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już wszystko zaklepane i zaprojektowane. A my elblążanie cieszmy sie sadzawką. Zap0mniano tylko o basenach dla psów i kotów. Mogło być pięknie potencjał duży. chluba dla naszego miasta. A dostaniemy sadzawki i na pewno płatny wstęp i oczywiście parkingi też płatne. Dla kogo plastykowa atrakcja ???