UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Marnowanie zbiornika na pływalnię dla łodzi. .. od tego jest rzeka Elbląg. .. .pozatym widzę że gorąco pod stołkiem wybory idą. .. .a ten pomysł z etapami wspaniały pijar, sam Kaczyński by się nie powstydził. Z inwestycji której nie ma zrobić inwestycje która jest w połowie zrobiona xD lol nazwijmy to jakoś elbląski ład albo tarcza wyborcza
Autochton