132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teraz tylko prosić, by sezon letni trwał dłuzej niż 3 miesiace.
(2022.01.19)

info

1  
  0
a jak będzie wymiana wody, i wjaki sposób, przyjedzie straż i będzie wypompowywać ?
strażak (2022.01.19)

info

3  
  1
@poinformowany - Wszystko da się zrobić, trzeba tylko chcieć. W Siemiatyczach na Podlasiu też zrobili parę już ładnych lat temu piękny zalew, ze względu na jakieś urzędnictwo przepisowe też "rekreacyjny, nie do pływania", i wszyscy - zarówno turyści, jak i lokalsi, pływają tam sobie spokojnie, podczas gdy SM czy Policja spokojnie spaceruje po deptaku. Wiem, sam pływałem:)Po prostu tam normalne władze miasta wiedzą jak traktować nieżyciowe przepisy, podczas gdy nasi mędrcy ratusza, kiedy się o tym z nimi rozmawia, to tylko "Sanepid nie odda! Sanepid nie odda!"Zawiesili się, czy co?:)[Siłka pod chmurko i tona beton-plastiku musi być, no co za ludzie! xd]
RobertKoliński (2022.01.19)
Jak zwykle. .. mnie już przestało to dziwić, że red nacz ''gruszka"dopuszcza do ogółu tylko te posty które mu pasują. .. .
jonasz (2022.01.19)
@ZdzichuMarynarz - Wiocha postkomunistyczna jest niż od dawna!
(2022.01.19)
Podobne brodziki na stałe mamy w Parku Modrzewie i Parku Planty. Tylko śniegu musi się więcej rozpuścić by się niecki wypełniły, a z budżetu obywatelskiego zakupimy na lato filtry do tych betonowych brodzików.
Xzc (2022.01.19)

info

5  
  0
Zapomniałem w Parku Planty to skypark będzie.
Xzc (2022.01.19)

info

3  
  0
Tak, a oni tą dziurę chcą załatać, jakimiś basenami dla łódek. Jak będę chciał popływać na łodzi lub kajaku, to zrobię to na rzece Elbląg lub Zalewie Wiślanym.
(2022.01.19)
Ciekawe czy doczekam za swojego życia etapu nr 5- AQUAPARK?
Totylkoja (2022.01.19)

info

4  
  3
@LucynaŁupina - Kolege trzeba leczyć. Mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe
pers29 (2022.01.19)