A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz tylko prosić, by sezon letni trwał dłuzej niż 3 miesiace.
a jak będzie wymiana wody, i wjaki sposób, przyjedzie straż i będzie wypompowywać ?
Jak zwykle. .. mnie już przestało to dziwić, że red nacz ''gruszka"dopuszcza do ogółu tylko te posty które mu pasują. .. .
@ZdzichuMarynarz - Wiocha postkomunistyczna jest niż od dawna!
Podobne brodziki na stałe mamy w Parku Modrzewie i Parku Planty. Tylko śniegu musi się więcej rozpuścić by się niecki wypełniły, a z budżetu obywatelskiego zakupimy na lato filtry do tych betonowych brodzików.
Zapomniałem w Parku Planty to skypark będzie.
Tak, a oni tą dziurę chcą załatać, jakimiś basenami dla łódek. Jak będę chciał popływać na łodzi lub kajaku, to zrobię to na rzece Elbląg lub Zalewie Wiślanym.
Ciekawe czy doczekam za swojego życia etapu nr 5- AQUAPARK?
@LucynaŁupina - Kolege trzeba leczyć. Mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe