UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby władze Elbląga chociaż trochę interesowali się miastem. To w Elblągu by były takie atrakcje: Kolej Nadzalewowa, Tramwaj wodny do Tolkmicka, Fromborka, Nowej Pasłęki. Tramwaj wodny do Krynicy Morskiej. Statek do Ostródy i Iławy. Wieża widokowa na Górze Chrobrego, Ścieżki pieszo-rowerowe do Rubna, na Próchnik, do Dąbrowy i Pogrodzia.