UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Konsultować, gdyż większości elblążan podoba się nic nie robienie. Najpierw jest marudzenie, że nic się nie robi. A potem się okazuje, że cokolwiek chciałbyś zrobić to źle. Odkąd mieszkam w Elblągu to tak jest zawsze.

jezry