89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Boże, na modernizację portu nie mają, na ul. Wschodnia przez Bazantarnie nie maja, będą robić etapami, a teraz most jeszcze wymyślili :D zaraz będą znowu płakać, że PIS im nie daje :D nie pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na tą czerwoną bande
ZdzichuMarynarz (2021.12.27)

info

18  
  14
"Porozmawiać"panie Balbuza, to można z częścią wydalającą w czasie posiedzenia na muszli, a na komisji RM omawia się problemy i podejmuje konkretne uchwały. Jeśli mają być wyłożone pieniądze na most, to nie "byle był"bo szkoda kasy. Lepiej jeśli powstanie w ciągu obwodnicy miasta z Modrzewiny i oby nie był jak ten UE dziwoląg, tylko 4 jezdniowy z dodatkami (piesi, rowery, . .. ).
rozmawiali na muszli (2021.12.27)

info

10  
  3
Nie ma tam miejsca na dwa pasy. Zresztą po co?
Ploterek (2021.12.27)
Wielkimi krokami zbliżają się wybory. .. .trzeba pokazać wyborcom jak bardzo dbamy i martwimy się o nasze miasto. Mniejsza z tym, że po ewentualnej wygranej wypniemy się na was d.. , ale teraz martwimy się o was elblążanie !!!!
jonasz (2021.12.27)

info

3  
  2
też zauważyłem pewne niepokojąc szczegóły, a konkretnie, że nieudolne władze miasta nie ogarniają rzeczywistości i należy je jak najszybciej odwołać, czas na emerytury Panowie, nic tu po was, prócz handlu sprzedaż ego nieruchomości, nie ma żadnych pomysłów na miasto, wszystko się wali i sypie, jedna wielka prowizorka,
tyer (2021.12.27)

info

15  
  2
Moderatorze- dlaczego jeśli tylko napisze się prawdę to kasujesz posty????? red nacz gruszka Ci każe?????
jonasz (2021.12.27)

info

5  
  2
Super pomysł
Marcin78 (2021.12.27)

info

1  
  4
Nie lepiej most niski zbudować porządny dla aut do 3,5 t, oraz dojazd do mostu zrobić normalny asfaltowy ul. Studzienną prosto do pocztowej - oczywiście 2 kierunki. Tak, rozumiem, że to starówka, po 1 na starówce za dużo się nie dzieje, po 2 taka droga by udrożniła Elbląg, a po 3 ludzie mieli by też łatwiejszy dojazd do starówki w tym i turyści.
Tomasz 85 (2021.12.27)

info

7  
  4
A wystarczyło się obudzic trochę wcześniej, a most w ciągu modrzewiny wybudowany by został w ramach przekopu Mierzei Wiślanej zamiast tego obrotowego, który stał się kością niezgody. Bo chyba władze miasta nie są az tak kroykowzroczne i nie zbudują teraz mostu na północ od Uni Europejskiej, stałego zamykającego drogę statkom do portu? To by był śmiech na cała Polskę. Dlaczego nie poszerzy się do kilku pasów mostu Wyszynakiego?
Ferdek.Schichau (2021.12.27)

info

13  
  0
Z tymi rondami to przesadzasz. Rondo absolutnie nic nie rozkorkowuje. Popatrz co się dziele na rondzie Zamech jak chcesz wjechać z Robotniczej, czy Browarnej. Tworza sie własnie korki, bo strumien samochodów leci z Teatralnej, czy od strony Pocztowej.
Ferdek.Schichau (2021.12.27)