UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie lepiej most niski zbudować porządny dla aut do 3,5 t, oraz dojazd do mostu zrobić normalny asfaltowy ul. Studzienną prosto do pocztowej - oczywiście 2 kierunki. Tak, rozumiem, że to starówka, po 1 na starówce za dużo się nie dzieje, po 2 taka droga by udrożniła Elbląg, a po 3 ludzie mieli by też łatwiejszy dojazd do starówki w tym i turyści.
Tomasz 85