89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie za kanałem ten biurowiec, ale przed kanałem, kanał jest za Wyspą Spichrzów.
(2021.12.27)
Zasypać kanał, ot co !!
jacol (2021.12.27)

info

3  
  2
@foliarz grzybiarz - Chyba tobie grzyby zaatakowały mózgoczaszkę.
(2021.12.27)
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy. Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych
(2021.12.27)
Jakby nie szczekali na rząd to może i byłby most i basen odkryty i wiele innych rzeczy przydatnych miastu. Ale ze komusze cwaniaczkowo emblonskie wciąż u bo koryta to mamy jak mamy. Ludzie też sobie winni że głosują na takich matołów.
Janusz Nosacz (2021.12.27)
@Janusz Nosacz - O losie, szkoła podstawowa się kłania. .. elblonski - O Matyldo, co za ciemnota i analfabetyzm. ..
Wrr (2021.12.27)
@Wrr - Elblonski lub emblonski to sarkazm z mojej strony a ciemnota i analfabetyzm to większość ludzi w tym mieście głosujących na te same które nic robią i szczekają dbające tylko o własne d. i d.. swoich pociotków.
Janusz Nosacz (2021.12.27)
Całe miasto jest zakorkowane, czy to też wina rzekomego braku mostów ??
Z Odrodzenia . (2021.12.27)

info

3  
  0
Nie dla tranzytu przez Stare Miasto. Mosty dla pieszych i rowerzystów, only!!!
(2021.12.27)
nosacz-piszesz o pisiorach?
(2021.12.27)

info

1  
  2