A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie za kanałem ten biurowiec, ale przed kanałem, kanał jest za Wyspą Spichrzów.
Zasypać kanał, ot co !!
@foliarz grzybiarz - Chyba tobie grzyby zaatakowały mózgoczaszkę.
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za
A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy.
Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych
Jakby nie szczekali na rząd to może i byłby most i basen odkryty i wiele innych rzeczy przydatnych miastu. Ale ze komusze cwaniaczkowo emblonskie wciąż u bo koryta to mamy jak mamy. Ludzie też sobie winni że głosują na takich matołów.
@Janusz Nosacz - O losie, szkoła podstawowa się kłania. .. elblonski - O Matyldo, co za ciemnota i analfabetyzm. ..
@Wrr - Elblonski lub emblonski to sarkazm z mojej strony a ciemnota i analfabetyzm to większość ludzi w tym mieście głosujących na te same które nic robią i szczekają dbające tylko o własne d. i d.. swoich pociotków.
Całe miasto jest zakorkowane, czy to też wina rzekomego braku mostów ??
Nie dla tranzytu przez Stare Miasto. Mosty dla pieszych i rowerzystów, only!!!
nosacz-piszesz o pisiorach?