UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tymi rondami to przesadzasz. Rondo absolutnie nic nie rozkorkowuje. Popatrz co się dziele na rondzie Zamech jak chcesz wjechać z Robotniczej, czy Browarnej. Tworza sie własnie korki, bo strumien samochodów leci z Teatralnej, czy od strony Pocztowej.

Ferdek.Schichau

Anuluj