UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Boże, na modernizację portu nie mają, na ul. Wschodnia przez Bazantarnie nie maja, będą robić etapami, a teraz most jeszcze wymyślili :D zaraz będą znowu płakać, że PIS im nie daje :D nie pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na tą czerwoną bande

ZdzichuMarynarz