UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Boże, na modernizację portu nie mają, na ul. Wschodnia przez Bazantarnie nie maja, będą robić etapami, a teraz most jeszcze wymyślili :D zaraz będą znowu płakać, że PIS im nie daje :D nie pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na tą czerwoną bande
ZdzichuMarynarz