UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
też zauważyłem pewne niepokojąc szczegóły, a konkretnie, że nieudolne władze miasta nie ogarniają rzeczywistości i należy je jak najszybciej odwołać, czas na emerytury Panowie, nic tu po was, prócz handlu sprzedaż ego nieruchomości, nie ma żadnych pomysłów na miasto, wszystko się wali i sypie, jedna wielka prowizorka,
tyer