UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też zauważyłem pewne niepokojąc szczegóły, a konkretnie, że nieudolne władze miasta nie ogarniają rzeczywistości i należy je jak najszybciej odwołać, czas na emerytury Panowie, nic tu po was, prócz handlu sprzedaż ego nieruchomości, nie ma żadnych pomysłów na miasto, wszystko się wali i sypie, jedna wielka prowizorka,

tyer

Anuluj