UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Porozmawiać"panie Balbuza, to można z częścią wydalającą w czasie posiedzenia na muszli, a na komisji RM omawia się problemy i podejmuje konkretne uchwały. Jeśli mają być wyłożone pieniądze na most, to nie "byle był"bo szkoda kasy. Lepiej jeśli powstanie w ciągu obwodnicy miasta z Modrzewiny i oby nie był jak ten UE dziwoląg, tylko 4 jezdniowy z dodatkami (piesi, rowery, . .. ).
rozmawiali na muszli